Aktualności

Czwartek; 15 lipca 2021r

https://www.facebook.com/kursyedukacyjnewneuw/posts/318574746575610

Czwartek;15 lipca 2021r

Grillujemy !!!

Korzystając z pięknej lipcowej pogody Nasi Mieszkańcy zgromadzili się w to popołudnie by wspólnie biesiadować i bawić się. Grillowane kiełbaski, kaszanki a do tego ogórki małosolne cieszyły się wielkim powodzeniem. Na stole gościło także ciasto brzoskwiniowe, przygotowane przez Naszych Pensjonariuszy w ramach zajęć kulinarnych. Miła atmosfera podczas wspólnego grillowania , napełniła wszystkich pozytywną energią.

Wtorek; 29.06.2021r

Dnia 29 czerwca 2021roku w Domu Pomocy Społecznej w Karolinowie w ramach realizacji Projektu w konkursie grantowym „JESTESMY BLISKO”– edycja wiosenna 2021 organizowanym przez Fundację Banku PEKAO S.A imienia dr. Mariana Kantona odbyło się przekazanie darowizny w postaci: stolików i krzeseł ogrodowych, różnokolorowej włóczki, gier stolikowych oraz krzewów, które wspólnie zasadziliśmy.

Środa; 23.06.2021r

Nasza pierwsza i na pewno nie ostatnia ( tak sobie myślę) wycieczka nad Morze Bałtyckie po długim czasie izolacji przeszła już do historii. Pozostały nam przepiękne wspomnienia i opalenizna, które jeszcze długo będą nam o tym wydarzeniu przypominały. Przeżyjmy to jeszcze raz!!!!

Wtorek; 15.06.2021r

Sprzyjające warunki atmosferyczne oraz poluźnienie restrykcji pandemicznych wywołały w nas chęć do integracji na świeżym powietrzu poza naszym Domem . W ramach zajęć z zakresu silwoterapii postanowiliśmy odwiedzić „stare” – „nowe” kąty, czyli wyruszyliśmy do Nowego Miasta nad Zalew Nowomiejski, gdzie na łonie natury cieszyliśmy się piękną pogodą, widokami oraz wolnością, której ostatnimi czasy było tak mało.

Zapraszamy na fotorelację na https:/www.facebook.com/dpskarolinowo

4.12.2020r

Składamy serdeczne   podziękowania   Mazowieckiemu   Centrum   Polityki   Społecznej   za    nieodpłatne     przekazanie    urządzenia do   oczyszczania   powietrza   i  powierzchni z drobnoustrojów – AERTE AIR 2.0 Electronica ITEL S.A.
Zakup urządzenia sfinansowano ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

       W związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-Cov-2 zastosowanie tego urządzenia pozwoli zminimalizować ryzyko zachorowania na COVID-19 mieszkańcom i pracownikom Domu Pomocy Społecznej w Kar olinowie.

„ Dbamy o powietrze, którym oddychasz…”